Finále mužů French Open 2024 Carlos Alcaraz vs Alexander Zverev Živě: Zverev obnovil paritu, získal 2. set 6-2 vs. Alcaraz | acamprol

Finále mužů French Open 2024, Carlos Alcaraz vs Alexander Zverev LIVE© X (Twitter)

Živé finále French Open 2024, Carlos Alcaraz vs Alexander Zverev: Po prohře v úvodní části dokázal Alexander Zverev obnovit paritu proti Carlosi Alcarazovi ve druhém setu probíhajícího finále dvouhry mužů French Open 2024. Alcaraz byl dvakrát zlomen, když Zverev zametl Court Philippe-Chatrier ve druhém setu 6-2. Předtím Alcaraz vyhrál úvodní set 6:3 poté, co třikrát prolomil Zverevovo podání. Zverev se uchází o první grandslamový titul, zatímco Alcaraz doufá, že ten nejmladší vyhraje major na všech třech površích.

Zde jsou LIVE aktualizace finále mužské dvouhry French Open mezi Carlos Alcaraz vs Alexander Zverev

• 20:32 (IST)

French Open živě: Bitva o neustálý var!

Alcaraz drží a Zverev také! Španěl opět drží bravurním bekhendem po lajně. Ve třetím setu vede 2:1.

• 20:22 (IST)

French Open živě: Zverev zvyšuje na 1:1!

Zverev srovnává stav zápasu na 1:1! Naprostá dominance Němce v tomto setu, když prohlašuje stav 6-2 proti poněkud frustrovanému Alcarazovi.

Zverev (3, 6): (6, 2) Alcaraz

• 20:17 (IST)

French Open Live: Zverev bude podávat pro paritu!

Velká přestávka od Zvereva! Nyní bude podávat, aby získal druhý set a vyrovnal tento zápas. Němec v tomto druhém setu využil svou range k dokonalosti a Alcaraz je najednou zmatený.

Zverev 5 (3): (6) 2 Alcaraz

• 20:13 (IST)

French Open Live: Alcaraz ztrácí tempo!

Zverev dokázal dostat Alcaraz pod velký tlak. Němec si zajišťuje další monumentální tým a tato remíza ještě nekončí.

Zverev 4 (3): (6) 2 Alcaraz
  • 20:02 (IST)

French Open Live: Zverev čerpá první krev!

Alexander Zverev dokázal rozbít Alcaraz. Odebírá první krev v tomto druhém setu a vede 3-2. Velké podání na cestě do Němce.

Zverev 3 (3): (6) 2 Alcaraz
  • 19:53 (IST)

French Open Live: Alcaraz pokračuje!

Alcaraz drží, ale Zverev tam kouřil! Nedá se říct, že neví, jak to zvrátit.

Zverev 1 (3): (6) 2 Alcaraz

• 19:48 (IST)

French Open Live: Zverev visí na vlásku!

Zverev pálí z voleje nad hlavou, aby podržel Deuce! V tomto druhém zápase zvyšuje na 1:1. V tuto chvíli si další přestávku nemůže dovolit.

Zverev 1 (3): (6) 1 Alcaraz

• 19:41 (IST)

French Open Live: Gauff je šampionem ve čtyřhře!

Coco Gauffová vyhrála svůj první grandslamový titul ve čtyřhře. Gauffová a její hrající partnerka Kateřina Siniaková vyhráli na hřišti Court Philippe Chatrier na začátku dne rovné sety nad Italkami Jasmine Paoliniovou a Sarou Erraniovou 7-6, 6-3.

• 19:28 (IST)

French Open Live: Alcaraz vyhrává první set!

Po devíti hrách a čtyřech pauzách bere Alcaraz první set zhruba za 20 minut. Odtud bude jen silnější. Zverev se při podání pořádně trápí.

• 19:22 (IST)

French Open Live: Alcaraz přežije, drží!

Carlitos jde hluboko do vedení 5-3. Je jeden zápas od dobytí tohoto úvodního setu v tomto rozhodnutí o titulu. Může se Zverev vrátit?

• 19:16 (IST)

French Open Live: Zverev se snaží ušetřit více brejkbolů!

Zverev přežije! Ušetří 2 body přerušení na 3-4. Alcaraz může obnovit svou výhodu ve 2 hrách s týmem.

• 19:07 (IST)

French Open Live: Carlitos znovu brejkoval a dostal se do těsného vedení!

Alcaraz leveluje a pak se zase zlomí! Carlitos je nadšený, protože se snaží zabalit tento set co nejdříve. Pro pořádek, všechny tři přestávky přišly ze stejné strany.

• 19:01 (IST)

French Open Live: Zverev drží 15!

Skvělý návrat od Zvereva! Drží 15 a dělá to 2-1. Němec je na to teď

• 18:55 (IST)

French Open živě: Zverev se vrací!

Zverev vrací úder, aby zvýšil na 1-1, když Alcaraz neudržel své podání. Pár nevynucených chyb od Španělky dává Němce šanci se vzpamatovat.

• 18:50 (IST)

French Open živě: Alcaraz se zlomil!

Zverev tápe, když Alcaraz zasáhne! Španěl je v tomto prvním setu ve hře. Nyní se bude snažit vydržet a v tomto finále získat výhodu 2:0

• 18:40 (IST)

French Open živě: Cesta do finále!

Alcaraz na cestě do finále prohrál jen tři sety, zatímco Zverev 5, včetně dvou pětisetových thrillerů.

• 18:37 (IST)

French Open Live: Klid před bouří!

Obě hráčky dorazily na kurt a jen chvilka nás dělí od prvního podání zápasu. Alcaraz a Zverev se aktuálně rozehřívají.

• 18:33 (IST)

French Open Live: Dokáže se tentokrát Zverev prosadit?

Zverevovu kampaň zastínil proces v Berlíně kvůli obvinění, že napadl bývalou přítelkyni. Případ byl stažen poté, co bylo dohodnuto urovnání jen několik hodin před jeho semifinálovou výhrou nad Casperem Ruudem.

• 18:22 (IST)

French Open Live: Co bude se Zverevem dál?

Zverev byl kdysi považován za největší hrozbu pro dominanci Nadala, Djokoviče a Federera. Nyní 27letý Němec ještě nevyhrál grandslam. Loni se dostal do semifinále, ale jeho sezóna skončila na Court Philippe-Chatrier kvůli brutálnímu zranění kotníku. V polovině zápasu byl nucen odstoupit ze zápasu proti Rafaelu Nadalovi.

• 18:16 (IST)

French Open Live: Tady je to, co řekl Alcaraz ve finále!

Alcaraz se uchází o svůj první major na antuce. Jedenadvacetiletý hráč loni v semifinále prohrál s pozdějším mistrem Novakem Djokovičem. V roce 2022 to byl Zverev, kdo ukončil tehdejší teenagerův sen o Roland Garros.

Zde je to, co řekl o tom, jak znovu čelit Zverevovi: “Vždy jsem chtěl být jedním z nejlepších hráčů na světě. Pokud chci být jedním z nejlepších hráčů na světě, musím být dobrý hráč na všech površích. , stejně jako Roger, Novak, Rafa, Murray měli úspěch na všech površích.

• 18:09 (IST)

French Open Live: Může Zverev konečně vyhrát Grand Slam?

Alexander Zverev se uchází o to, aby se stal 59. mužem v Open éře, který vyhrál Grand Slam. Zahraje si své první velké finále od mučivé porážky od Dominica Thiema na US Open 2020.

• 18:05 (IST)

Finále French Open 2024 ŽIVĚ: Alcaraz vidí historii!

Dvojnásobný grandslamový šampion Alcaraz se chce stát nejmladším mužem, který vyhrál hlavní tituly na všech třech površích. Španěl loni porazil Novaka Djokoviče a vyhrál Wimbledon a v roce 2022 také jako teenager zvedl nad hlavu trofej US Open.

• 18:04 (IST)

Finále French Open 2024 ŽIVĚ: Ahoj!

Dobrý den, vítejte u našeho živého přenosu z finále dvouhry mužů French Open 2024. Je to Carlos Alcaraz a Alexander Zverev u soudu Philippe-Chatrier.