Giannis Antetokounmpo z Bucks zůstává mimo hru se zraněním lýtka, vynechal zápas 3 vs. Pacers | acamprol

Hvězda Milwaukee Bucks Giannis Antetokounmpo je venku na pátečním 3. zápase proti Indiana Pacers, protože pokračuje v rehabilitaci levého chodidla, oznámil tým.

Antetokounmpo už vynechal první dva zápasy série prvního kola Bucks proti Pacers kvůli zranění levého lýtka, které utrpěl 9. dubna proti Boston Celtics.

Podobně jako ve hře 2 bylo Antetokounmpo zpočátku uvedeno jako sporné, než bylo v den zápasu vyloučeno, ale předtím, než podstoupilo zahřívání před zápasem, aby otestovalo zranění.

“Dnes udělal spoustu věcí na podlaze, asi nejvíc, co jsem viděl,” řekl trenér Bucks Doc Rivers po čtvrtečním odpoledním tréninku. “Dnes střílel a hýbal se.”

I když je to největší fyzická aktivita, kterou Rivers popsal, co Antetokounmpo dělá v rehabilitačním procesu po tomto zranění, trenér Bucks novinářům také řekl, že Antetokounmpo ještě nebyl schopen provádět žádnou živou akci na podlaze.

Bucks si rozdělili první dva zápasy série a ve čtvrtek se vydali do Indianapolis na páteční třetí zápas.

Zatímco status Antetokounmpa byl pro 3. hru vyčištěn, trojnásobný All-Star Khris Middleton je stále uveden jako sporný poté, co si v první čtvrtině 2. hry vymkl pravý kotník. Middleton se vrátil do hry a zaznamenal 15 bodů, pět doskoků a šest asistencí za 36 minut v úterý, ale ve čtvrtek odsedl trénink.

Jak si vedli Bucks bez Antetokounmpa?

Za směšným výkonem Damiana Lillarda v prvním poločase se Bucks postavili na první zápas proti Pacers v Milwaukee. Lillard nastřílel 35 bodů v prvních dvou čtvrtletích a tato chvíle se zdála být příliš velká pro mladý tým Pacers, který prochází svou první sérií play-off s Tyresem Haliburtonem, který řídil show. Když Lillard srazil 3 body z deepu a Pacers se snažili najít jakýkoli útočný rytmus, Bucks si do poločasu vzali 27bodový náskok a zbytek cesty běželi.

Hra 2 byla velmi odlišná. Lillard byl v prvním poločase opět velkolepý, ale Pacers vypadali hodně jako tým, kterým byli v základní části. Poté, co se Pacers setřásli ze svého výkonu v 1. hře, se vrátili, aby zvýšili tempo proti Bucks na známky a minely a ve čtvrté čtvrtině dali dohromady 23-4, aby uzavřeli Bucks a rozdělili sérii směřující domů do Indianapolis na Game. 3.

Kdo se postaví za Bucks?

Lillard zatím v této sérii hrál dobře za Bucks bez Antetokounmpa na podlaze. V první polovině her byl dominantní, ale ve druhé polovině zpomalil, protože byl nucen zvládnout většinu defenzivní pozornosti Pacers po všechny čtyři čtvrtiny. Middleton hrál dobře v 1. zápase s 23 body (9 ze 14 z pole), 10 doskoky a čtyřmi asistencemi, ale ve 2. zápase se trápil a trefil pouhých 6 ze 14 z pole na 15 bodů, protože zvládal přetrvávající problémy. následky jeho výronu pravého kotníku v prvním čtvrtletí.

Aby Bucks vyhráli ve hře 3, mohli využít dvě věci: mnohem lepší defenzivní výkon jako tým a skvělou hru od Bobbyho Portise.

Bucks nebyli ve hře 3 disciplinovaní v defenzivě, protože nechali Pacers příliš často uniknout. Vzhledem k tomu, že Antetokounmpo v průběhu základní části ztrácel čas, Portis pravidelně vystupoval s velkými ofenzivními výkony. Po střelbě 50,8 procenta z pole a 40,7 procenta ze 3 na cestě na 13,8 bodu a 7,8 doskoků na zápas v úsilí nominovaném na šestého muže roku během základní části, má Portis v prvních dvou zápasech průměr 14,5 bodu a 11 doskoků. série, ale střílel jen 41,9 procenta z pole, včetně 0:4 ze 3.